Göran Folcker oljemålning
2012-05-20
135089
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FOLCKER, Göran, (1920-2000): "Corrida I", signerad och daterad Folcker 51, olja på duk, 27x46 cm