Oljemålning Theodor Billing
2012-05-20
135063
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BILLING, Theodor (1817-1892): Kustbild med stuga, signerad T Billing-74, olja på duk, 29x45