Elis Ryberg litografi
2012-05-20
135061
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): "Utsikt från Mariaberget", signerad Elis Ryberg, HC, färglitografi, 41x48 cm