Oidentifierad konstnär olja
2012-05-20
135050
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Jenifer, 52x61 cm