Armand Rossander oljemålning
2012-05-19
134994
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): "Blomman på bordet", signerad A Rossander, olja på duk,44x34 cm