Tallrikar Kina
2012-05-19
134919
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, diameter 22 cm
Lagningar, nagg.