Anders Palmér olja
2012-05-19
134906
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap, signerad Palmér, olja på duk, 115x136 cm