Tallrikar assietter Kina
2012-05-19
134899
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, ASSIETTER, 15 st, FAT, 2 st, SKÅL på fot, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, diameter 8-25,5 cm
Skador, nagg