Hassenteufel oljemålning
2012-05-19
134890
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HASSENTEUFEL, Hans (1887-1943): Kvinnlig akt, signerad och daterad Hans Hassenteufel München 1921, olja på duk, 60x40 cm