Oidentifierad konstnär
2012-05-19
134877
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannorlikt Ungern, interiör med kvinnofigur, signerad 1929, olja på duk, 50x33 cm