Herman Hägg oljemålning
2012-05-18
134834
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÄGG, Herman (1884-1966): Segelbåtar, signerad H Hägg, olja på duk, 38x55 cm