Figuriner parian
2012-05-17
134729
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 2 st., omkring 1900, parian, höjd 28 respektive 29 cm
Skador, lagningar