Schatull 1800-tal
2012-05-25
134714
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SCHATULL, 1800-tal, innehållande 4 flaskor och 3 glas, mahognyfanerat, 19x28x19,5 cm
Skador