Saltkar sejdel karott
2012-06-06
134583
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, SEJDEL, KAROTT, porslin, Samson, 1800-talets senare del, sejdelns höjd 14,5 cm
Något nagg, ett saltkar med spricka