Lena Linderholm färglitografi
2012-05-17
134536
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, H.C. 7/10, bladstorlek 79x57 cm