Lena Linderholm färglitografi
2012-05-17
134531
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Trädgårdsflicka, signerad Lena A Linderholm, E. A., 83/190, färglitografi, 49x38 cm