Lena Linderholm färglitografi
2012-05-17
134526
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Trädgårdsflicka, signerad Lena A Linderholm, E. A., 8/25, färglitografi, 56x45 cm