Eva Zetterwall litografier
2012-05-17
134501
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZETTERWALL, Eva (född 1941): 4 delar, "Kärleken", signerade Eva Zetterwall, litografier, 43x29 cm vardera
En med hanteringsveck