Jan Brazda akvarell
2012-05-17
134495
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BRAZDA, Jan (född 1917): "Domen i Siena", signerad J Brazda, akvarell, 45x37cm