Ivar Morsing olja
2012-05-17
134480
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2011): Figurer på strand, signerad I Morsing 66, olja på pannå, 21,5x42 cm