Stemcup Kina
2012-05-17
134468
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEMCUP, porslin, Kina, 1800/1900-tal, bär märke i botten, höjd 9,5 cm
Repor