Rökelsekar Japan
2012-05-17
134465
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖKELSEKAR, Koro, Japan, 1800-tal, Yabu Meizan, signerad, ej till
hörande lock i elfenben medföljer