Sabel
2012-05-24
134433
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SABEL, svensk, 1800-talets slut, klinga med etsad dekor, omarbetat fäste, svart stålbalja, längd 98 cm
Skador, lagningar