Karmstolar i barockstil med klädsel i gyllenläder
2012-05-17
134405
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-tal, olika klädsel i gyllenläder
Proveniens:Cedergrenska tornet
Skador