Franco Costa litografier
2012-05-16
134358
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
COSTA, Franco (född 1934): America´s Cup Newport 1980, 3 st., signerade i stenen, litografier, 80x54 cm