K G Nilson färglitografi
2012-05-16
134293
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILSON, K.G (född 1942): "Olympia", signerad och daterad K-G Nilson 1985, 59/121, färglitografi, 70x54 cm