Siri Rathsman handkolorerad etsning
2012-05-15
134284
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RATHSMAN, Siri (1895-1974): Komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1939, epreuve d´artiste, handkolorerad etsning, 31,5x24 cm