Trädgårdsstolar 1960-tal
2012-05-17
134241
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1960-tal, vitlackerade, blommig klädsel
Smärre skador