Madeleine Pyk litografi
2012-05-15
134226
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition signerad och numrerad 50/50, litografi, 23x22,5 cm