Skålar i silver
2012-05-16
134220
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅLAR, 2 st., silver, med hänklar, 1800-tal, sydamerika, vikt ca 400 g
Lagningar vid hänklar