Bröllopsscen oljemålning
2012-05-15
134219
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bröllopsscen i 1700-talsmiljö, signerad R Samimi, olja på duk, 92x65 cm