Fågelmotiv oljemålning
2012-05-15
134216
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fåglar, olja på duk, 60x51 cm