Esaias Thorén oljemålning
2012-05-15
134191
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): "Raukar", signerad Esaias Thorén, olja på pannå, 46x55 cm