Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GUNNE, Carl (1893-1979): Fiskeläge, signerad Gunne, olja på duk, 66x50 cm
Zustandsbeschreibung
134169
2012-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner