Ingegerd Torhamn oljemålning
2012-05-15
134147
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): "Höst", signerad it, olja på pannå, 86x113 cm