Esther Kjerner olja
2012-05-15
134095
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Landskap med gård, signerad E. Kjerner, olja på duk, 22x40 cm