Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
FLASKSKEPP, tremastade slätskonaren "Dagny" från Djurönäs, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 1996, flaskans längd 29,5 cm
134068
2012-05-13