Tallrikar qianlong
2012-05-14
134018
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, qianlong, 1700-tal, diameter 23 cm
Glasyrnagg