Elis Ryberg färglitografi
2012-05-14
133998
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYBERG, Elis (född 1919): Ulla Winblad?, signerad Elis Ryberg, 254/300, färglitografi, 34x38 cm