Gösta Liljedahl oljemålning
2012-05-14
133902
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Bondauktiion", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 80x100 cm
tryckmärken