Gösta Liljedahl oljemålning
2012-05-14
133883
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Solbad", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 62x80 cm