Roland Svensson färglitografi
2012-05-11
133801
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, PT, färglitografi, 43x30 cm