Wilhelm von Gegerfeldt olja
2012-05-11
133797
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Stadsmotiv, signerad W v Gegerfelt, olja på duk, 41x51 cm