Tallrikar i porslin Kina
2012-05-11
133754
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, DJUP TALLRIK, porslin, Kina, dekor i emaljärger, diameter 23 cm
Skador i form av nagg, sprickor, lagningar