Uno Vallman oljemålning
2012-05-11
133681
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Landskap med berg, signerad och daterad Uno Vallman 1961, olja på pannå, 50x60 cm