Martin Säflund akvarell
2012-05-10
133607
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄFLUND, Martin (1894-1976): Uppsalaslätten, signerad M Säflund, akvarell, 30x44 cm