Ljuskrona
2012-05-09
133601
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, för 8 ljus, mässingsstomme, höjd 75 cm
Skador, prismor saknas