Helena Isoz oljemålning
2012-05-10
133600
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ISOZ, Helena (samtida): "Tanken på ett bad", signerad och daterad a tergo Helena Isoz 1998, olja på pannå, 30x40 cm
Smärre kantskador