Fartygsdekoration
2012-05-12
133586
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FARTYGSDEKORATION, 1800-tal, skulpterad och bronserad, längd 58 cm
Smärre skador