Salvador Dali färglitografi
2012-05-09
133556
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DALI Salvador(1904-1989): ur Carmen, signerad Dali, färglitografi, 42/75, 50x40 cm